open/close

Nemzetközi fuvarszervező csoportvezető SZEGED

Szeretnél egy innovatív, összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád és megmutathatod magad? Számít neked a fejlődés és a tanulás lehetősége? Akkor megtaláltál minket!

Csatlakozz a DSV-hez, ahol

  • egy skandináv vállalati kultúrában megkapod a felhatalmazást, hogy cselekedj és döntéseket hozz,
  • a kreatív gondolkodás érték,
  • a hibákat tanulási lehetőségként fogjuk fel,
  • a tehetségedet folyamatosan ápoljuk,
  • a szakmában kiváló embereket adunk melléd, hogy tanulj és egyéni céljaidat is megvalósíthasd.

Milyen feladatokat lát el nálunk a  nemzetközi fuvarszervező csoportvezető:

  • Szervezés, tervezés: Nemzetközi közúti járatok tervezése, szervezése és lebonyolítása különböző nemzetközi viszonylaton.
  • Üzletfejlesztés: Megbízói és alvállalkozói kör bővítése.
  • Nemzetközi kapcsolattartás: Napi kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi DSV kirendeltségekkel.
  • Adminisztráció: Megbízások kezelése, nyomon követése, árajánlatok készítése.
  • Riportok készítése, elemzése heti havi, negyedéves, éves szinten.
  • 2-3 fős csapat vezetése.
  • Irodavezetői feladatok ellátása.
  • Az iroda működésének megtervezése, kialakítása. A kialakított folyamatok ellenőrzése, betartatása.

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Min. 2 éves csoportvezetői gyakorlat
  • Aktív horvát vagy szerb nyelvtudás
  • Szállítmányozás, fuvarozás területén szerzett tapasztalat
  • Aktív üzleti kapcsolatok
  • Nyelvtudás: angol kommunikációs szinte
  • Vezetői készség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó képesség
  • „CAN DO” attitűd
  • Excel, Word, Internet felhasználói szintű ismerete

Munkavégzés helye: Szeged

A magyar nyelvű önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: dsv.recruitment@hu.dsv.com

Ide kattintva önéletrajzodat közvetlenül is elküldheted