open/close

Nemzetközi senior csoportvezető

Szeretnél egy innovatív, összetartó csapatban dolgozni? Fontos számodra a stabil nemzetközi háttér, ugyanakkor a családias környezet, ahol odafigyelünk rád és megmutathatod magad? Számít neked a fejlődés és a tanulás lehetősége? Akkor megtaláltál minket!

Csatlakozz a DSV-hez, ahol

  • egy skandináv vállalati kultúrában megkapod a felhatalmazást, hogy cselekedj és döntéseket hozz,
  • a kreatív gondolkodás érték,
  • a hibákat tanulási lehetőségként fogjuk fel,
  • a tehetségedet folyamatosan ápoljuk,
  • a szakmában kiváló embereket adunk melléd, hogy tanulj és egyéni céljaidat is megvalósíthasd.

Milyen feladatokat lát el nálunk a  Nemzetközi senior csoportvezető:

  • P&L felelősként a csoport üzleti tervének elérése
  • Üzletfejlesztés: Megbízói és alvállalkozói kör bővítése
  • Tenderek feldolgozásában és implementációban aktív részvétel
  • Nemzetközi kapcsolattartás társosztályokkal és külföldi DSV kirendeltségekkel
  • Riportok készítése, elemzése heti havi, negyedéves, éves szinten
  • 8-10 fős csapat vezetése, a csoport HR tervének kidolgozása
  • A csoport működésének megtervezése, kialakítása, a kialakított folyamatok ellenőrzése, betartatása
  • Pénzügyi zárás felügyelete
  • Díjszabások, megállapodások folyamatos elemzése, felülvizsgálata
  • Kintlévőségkezelésben való részvétel

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • 3-5 éves vezetői gyakorlat
  • Közúti szállítmányozás, fuvarozás területén szerzett tapasztalat
  • Aktív üzleti kapcsolatok
  • Nyelvtudás: angol kommunikációs szinten
  • Stratégiai és üzletfejlesztői gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó képesség
  • CAN DO” attitűd
  • Excel, Word, Internet felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Céges gépkocsi, laptop, mobiltelefon
  • Skandináv vállalati kultúra, felhatalmazás a döntéshozatalra
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai tréningek

Munkavégzés helye: Budaörs, 2020. februártól Kelenföld, Etele tér

A magyar nyelvű önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: dsv.recruitment@hu.dsv.com

Ide kattintva önéletrajzodat közvetlenül is elküldheted